Odborná konzultace s cílem chránit vaši investici a její výnos

Nápad "investovat do nemovitostí" má dnes kde kdo:

Podle různých statistik a článků je dnes až třetina bytů prodávána za účelem jejich pronajímání.

Protože pomáháme investorům a pronajímatelům v této činnosti již 20+ let, vím, že tato strategie může fungovat. Má to ale jedno velké ALE...

Řada lidí si myslí, že stačí jen najít byt na prodej, vyjednat si v bance hypotéku, byt koupit, najít nájemce... a pak už se jen dlouhá léta slunit u moře s jistotou, že nájemce každý měsíc zaplatí víc, než kolik musí odvést bance.

Upřímně: Je to naivní představa.

Ano, pronajímání bytů, domů či jiných nemovitostí nevyžaduje každodenní aktivitu jako v zaměstnání nebo jiném podnikání.

Ale stále je to podnikání s různými nástrahami, riziky a slepými uličkami.

Ne všem se podaří vybrat byt, o který pak bude zájem.

Ne všem se podaří sjednat v bance hypotéku, kterou z nájemného zaplatí.

Ne všem se podaří nastavit nájemné na částku, která přivede dost zájemců, ale nezpůsobí přitom prodělek pronajímatele.

Ne všem se podaří najít a vybrat slušného, solidního a platícího nájemce.

A ne všem se daří procházet právním a daňovým labyrintem, povinností a nástrah, který vyplývají z nového občanského zákoníku.

Pokud tedy o nákupu bytu za účelem jeho dalšího pronájmu uvažujete, doporučíme vám naši sbírku zkušeností a doporučení na JakPronajimatByty.cz.

A pokud chcete váš investiční záměr konzultovat osobně, rádi s vámi připravovanou transakci a celou strategii pronajímání probereme na intenzívní dvouhodinové konzultaci. Konzultace probíhá v naší kanceláři v Olomouci, zaplatíte za ni 10.000 Kč + DPH a protože slouží k "dosažení, zajištění a udržení příjmu", bude pro vás také daňově uznatelnou položkou.

Termín konzultace si můžete ojednat zde.